NEALKOHOLINIŲ GĖRIMŲ ASORTIMENTAS

„d’Artigny“ – modernus ir rafinuotas prancūziškas prekės ženklas, kuris suteikia galimybę burbuliukų malonumais mėgautis be jokių nemalonių pasekmių.Beveik 30 metų nealkoholinių putojančių vynų gamyboje besispecializuojantis „d’Artigny“ siūlo savo unikalias žinias tam, kad teikti geriausias alternatyvas alkoholiniams gėrimams, su šviežiais ir gundančiais aromatais, kurie neabejotinai džiugins kiekvieną.

„d’Artigny“ – tai galimybė mėgautis malonumu kupina alternatyva alkoholiniams gėrimams.Pasakykite TAIP gėrimams be alkoholio kartu su „d’Artigny“!

UAB „Sangaida“ pristato naujieną nealkoholinių gėrimų rinkoje – „Lyre‘s“ nealkoholinių gėrimų asortimentą, kuriame galėsite rasti visus populiariausių stipriųjų gėrimų skonius nealkoholinėje versijoje. Daugelį metų išskirtinis „Lyre‘s“ nealkoholinių gėrimų asortimentas buvo kuriamas su meile ir tikslu padaryti neįmanomą – suteikti laisvę gerti savo gėrimą savaip.

„Lyre‘s“ ne tik suteikia alternatyvą tiems, kas nenori vartoti alkoholio, bet ir užtikrina, kad kiekvienas galėtų mėgautis ir linksmintis kartu su visais vakarėlių dalyviais neapribojant savęs. Su „Lyre‘s“ spręsti Jums – galite pakeisti dalį alkoholinio gėrimo ingredientų ir mėgautis mažesnių laipsnių kokteiliu arba pasirinkti alkoholio neturintį gėrimo variantą. Gausus „Lyre‘s“ asortimentas suteikia galimybę atkurti bet kokį savo mėgstamiausią kokteilį neprarandant originalaus skonio, spalvos bei kvapo ir leidžia mėgautis jo nealkoholine versija neatšaukiant rytojaus planų.

J.Gasco istorija prasidėjo Amerikoje, sausojo įstatymo laikotarpiu, jaunojo Giuseppe Gasco, dar žinomo kaip žmogus-gaidys talento dėka. 1900-ųjų pradžioje Joseph išvyko iš Italijos ir patraukė Naujojo pasaulio link, kartu pasiimdamas prisiminimus iš gimtojo miesto, iš tėvo gautas pamokas ir daug drąsos. Padedamas savo dėdės, kuris tuo metu turėjo slaptą alkoholinių gėrimų krautuvėlę, jis nusprendė konkuruoti su nelegaliais alkoholiniais gėrimais ir sukurti savo gaiviųjų gėrimų ir revoliucinių kokteilių liniją. Taip prasidėjo jo daug aukų, tyrimų, įsipareigojimų ir inovacijų pareikalavęs nuotykis. Šiandien projektas toliau gyvuoja Turine: tradiciniai receptai, gimę Galipolyje, jo tėvo vaistinėje, vystomi ir tobulinami, siekiant gauti kuo labiau išbaigtą 100% itališką gėrimų kolekciją barmenams.

GASCO – unikali gaiviųjų gėrimų kolekcija iš Italijos, skirta profesionaliems barmenams. Gėrimai gaminami iš kruopščiai atrinktų ingredientų, jų sudėtyje nėra dirbtinių priedų, dažiklių ir konservantų. Įmaišyti į koktelius, jie tobulai papildo alkoholio skonį, tačiau gali būti vartojami ir kaip atskiri gėrimai ar aperityvai, ypač tinka su ledu. J.Gasco asortimentą sudaro 8 gaivieji gėrimai, sukurti padedant žolininkams ir naudojant kruopščiai atrinktus ingredientus. Gėrimų kokybę garantuoja ypatingas pasterizacijos procesas ir kruopštus vandens, cukraus bei skoninių medžiagų maišymas tik tam tikroje temperatūroje.

Caraibos – jau beveik 40 metų skaičiuojantis prancūziškas sulčių prekės ženklas. Šių sulčių asortimentas itin platus – daugiau nei 70 rušių. Caraibos – vienos labiausiai mėgstamų sulčių profesionalų tarpe Prancūzijoje, taip pat puikiai vertinamos ir naudojamos visame pasaulyje. Su Caraibos sultimis per metus pagaminama daugiau nei 20 milijonų kokteilių.

Caraibos sultys yra oficialios Tarptautinės barmenų asociacijos (IBA) konkursų sultys. Taip pat – išskirtinis Prancūzijos barmenų asociacijos sulčių prekės ženklas. Šios sultys naudojamos viešbučių personalo mokyklose, barmenų mokyklose.

Caraibos kompanija 2009 metais tapo La martininiquaise grupės dalimi. La martininiquaise – antra didžiausia alkoholinių gėrimų kompanija Prancūzijoje, taip pat ji patenka į daugiausiai alkoholio prekės ženklų pasaulyje atstovaujančių kompanijų dešimtuką.